Kartal Estetik Diş | Estetik Diş Tasarımı | Fiyatları

Estetik Diş Tasarımı

Kartal Estetik diş tasarımı, adından da anlaşılacağı üzere kişiye özel olarak hazırlanan bir tasarım durumu olarak öne çıkmaktadır. Eğer bir gülüş tasarımı kişiye özgün bir şekilde hazırlanmaz ise, bu durumda estetik hizmetlerinin yapıldığı bir ortam yaratmak söz konusu değildir. Bu sebeple renk seçimi, model çalışması, estetik plan, diş eti estetiği gibi çalışmaları ön planda tutmak önemlidir.

Gülüş tasarımı için öncelik adım olarak bir fotoğraf çekim işlemi tamamlanır. Daha sonrasında ise fotoğraflar ile bir analiz ortamı oluşturulur. Hekim ve hasta diyalogu sayesinde bir karar ortamı belirlenir. Beklentiler, karakter analizi ve kas analizi yapılarak işlemlere küçük çaplı olarak başlanır.

Gülüşünüzü beğenmiyor musunuz?

Gülüşünü beğenmeyen kişiler, gülüş tasarımına dahil olarak kendilerini baştan yenileyebilirler. Bunun için önce mevcut fotoğraflar çekilir, daha sonrasında ise bilgisayar ortamında kişi ile ne tip değişiklikler yapılacağına dair diyaloglar geçer. Bu sayede karara bağlanan estetik düşünceler ile alakalı hız kesmeden işleme başlanır.

Nasıl düzeltiliyor?

Dijital ortamda hizmet sağlandıktan sonra ağızda çalışmaların yapılması başlar. Ağızda diş renginde özel macunlar kullanılır ve porselen dişler yapılmadan önce tasarım ağızda gösterilir. Bu sayede hekim ve hasta arasında ki uyum / uyumsuzluk durumları ortaya çıkar. Gülüş tasarımı için burada doktorunuzun mahareti ve sanatı kendisini öne çıkartmaktadır. Her iki tarafında uygun gördüğü tasarım ön plana çıkar.

Gülüşümü sevecek miyim?

Elbette! Bunun için sadece dişleri yaptırmak yeterli olmayacaktır! Manken gibi gülmek, onlar kadar güzel bir ağız sağlığına sahip olabilmek adına gülüşünüz üzerinde de çalışmalar yapmanız önemlidir. Dişlerinizin güzelliği ve beyazlığını sağlayacak diş hekimleri, sizlere muhteşem bir gülüş kazandırır. Kliniklerimiz, Kartal gülüş tasarımı konularına ilişkin bugüne kadar yaptığı yüzlerce çalışmayı sizlere sunabilmek adına emin adımlar atmaktadır.

Hemen siz de kliniklerimiz ile iletişime geçebilir, bu sayede çok daha sağlıklı bir ağız yapısına ulaşma şanslarına da sahip olabilirsiniz. Sizleri tüm bu konulara istinaden bilgilendiriyor, bu sayede ise hayalini kurduğunuz diş yapısına doğrudan ulaşabileceğiniz bir ortam yaratmayı da ihmal etmiyoruz. Gülüşünüzü sevebilmek için istenilen tüm materyalleri uyguluyor, profesyonel hocalarımız ve birinci sınıf ürünlerimiz ile beraber kaliteli bir gülüş yaratıyoruz!