sezgi diş kliniği istanbul

Hakkımızda

Sezgi Diş Kliniği uzun yıllarında etkisiyle kendi bünyesinde biriktirmiş olduğu tecrübesini de kullanarak ağız ve diş sağlığı hakkında kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Polikliniğimizde kanal tedavisi, diş beyazlatma, ortodontik tedavi, sabit protez, cerrahi işlemler, diş eti hastalıkları, hareketli protez, zirkon gibi tüm ağız sağlığı ve diş sağlığı hizmetleri verilmektedir.
Kliniğimizde üst düzey uzmanlar bulunmakta olup, en iyi ve en güncel tedavi alternatiflerinin yanında mesleğinde tecrübeli hekimlerimizin kalitesi ise asla tartışılamazdır ve verilen hizmet ise sınırsızdır. Amacımız kartaldaki hizmeti olması gerektiği yere çıkarmak olup, bu konuda teknolojik tedavi yöntemlerinin sunulması konusunda teknik ve bunu uygulayacak tecrübeye sahiplik edebilmektir.
Bulunduğumuz gelişmiş çağa uyum sağlamayı hedef alarak yenilenen yüzümüzle tüm imkanları verebilmek için planlı ve projei bir sistem halkın hizmetine sunulmuş olmaktadır. Diş tedavilerinden çoğu hastamız endişe ve korkuya kapılacağından dolayı hastaların kendilerini iyi hissetmelerini sağlamak için dinlendirici müzik ve aydınlatıcı bir ortam bulunmakta ve size de keyifle bu imkanlardan yararlanmak kalmaktadır.
Modern diş hekimlerimizin profesyonelce sunduğu tedavi hizmeti ve özel uzmanlık gerektiren diş hekimliği uygulamalarını yani periodontoloji, cerrahi, implantoloji, ortodonti vb. konularda gelişmiş çalışmalar yürütülmekte ve yapılmaktadır.
Kartal ağız ve diş sağlığı kliniğimize her zaman gelebilir ve bu sunulan eşi benzeri olmayan hizmet sunulan kervanımıza katılarak kendinizi mutlu edebilir , daha sağlıklı ve mutlu hayatlar kazanmış olursunuz.